Єдина Країна! Единая Страна!
Рибачок-Рось

Часті питання та відповіді на них


Ми отримуємо дуже багато листів, і часто питання повторюються. Тому ми вирішили створити розділ з вашими найчастішими питаннями, щоб все систематизувати і детальніше дати на кожне запитання відповідь. Список питань та відповідей на них постійно поповнюється.


Питання: Як забронювати\замовити путівку?

Відповідь: Вам необхідно звернутися до нас за контактним телефоном. Путівки чітко розподілені за датами на кожен сезон. Перед дзвінком, рекомендуємо визначитися точно з періодом (перший стовпчик у таблиці цін), на який ви хочете замовити путівку, а також порахувати вартість згідно з таблицею. Пам'ятайте, у нас замовити місце у будиночку можна від одного дня (не за путівками), т.ч. Ви можете вибрати для відпочинку будь-який зручний для Вас період (дивіться в таблиці ціни поза заїздами).


Питання: Що обов'язково слід взяти із собою?

Відповідь: Рекомендуємо взяти наступне - 1. Сковорідку; 2. Чайник (він буде, проте, рекомендуємо взяти свій домашній - для газової плити); 3. Якийсь засіб від комарів (близькість річки їх приваблює:)) - дуже добре допомагають електрофумігатори з рідиною; 4. Миску для прання або миття посуду; 5. Обов'язково не забудьте про аптечку - візьміть найнеобхідніше; 6. Посуд весь необхідний є, але багато хто бере свій, а також іноді одноразовий куди зручніше - на ваш розсуд; 7. Візьміть скатертину\клеєнку щоб накрити стіл, мішки для сміття; 8. Мангал та шампура – бажано. На базі є, але обмежена кількість і за певну плату. Все інше - за вашим бажанням. Якщо щось знадобиться, на базі є магазин і в 20 кілометрах є велике місто Корсунь, де можливо докупити все необхідне.


Питання: Як на базі із харчуванням?

Відповідь: На території бази працює, згідно з графіком, магазин, в ньому Ви можете придбати всі необхідні товари: хліб, печиво, цукерки , чай, кава, крупи, консерви, молочні продукти, ковбаси, сир, олія, морозиво, миючі засоби, промтовари і т.д. Варто зазначити, на сусідній базі відпочинку (заводу ім.Корольова, 15 хвилин пішки) працює кафе, в якому можна недорого пообідати, поруч - базар: м'ясо, риба, раки, овочі, гриби, фрукти, молочні продукти, домашні яйця, випічка, вареники, голубці та інші напівфабрикати, а також виїзні намети з Корсуня-Шевченківського з промисловими товарами та продуктами. Продукти на базар привозять жителі сусідніх сіл, ціни нижчі ніж у Києві. Купити з харчування можна практично все, що потрібно!


Питання: Яка ситуація із мобільним зв'язком на території бази відпочинку? Чи є інтернет?

Відповідь: На нашій базі ситуація з мобільним зв'язком така: Київстар і Vodafone - 100% впевнений сигнал; life:) - на базі покриття слабке, але задовільне покриття цього оператора є на сусідніх базах (10-15 хв. ходьби). З недавнього часу на території бази відпочинку запрацював швидкісний інтернет від оператора Київстар.


Питання: Чи є можливість риболовлі на базі відпочинку?

Відповідь: База відпочинку розташована на березі річки Рось за кілька кілометрів від міста Корсунь-Шевченківський. Розташування сприяє успішній риболовлі всіма дозволеними видами лову (в т.ч. з човна, який ви можете взяти у нас в оренду). У продажу на місцевому ринку є вудки, спінінги та інше риболовецьке приладдя.


Залишились питання?

Відправте повідомлення   Телефонуйте намУкраина онлайн